Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinebudowajablonkig2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DOM W JABŁONKACH (G2)
73188 odwiedzin | wpisów: 227, komentarzy: 894, obserwuje: 149
 

Wieczorna inspekcja

autor: budowajablonkig2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Hydraulik - znajomy ;) się postarał. Pierwszy pion pnie się do góry. 

No ale jak nic się nie działo to się zaczyna. Jutro elektryk wchodzi z ekipa ;) a miałbyć za 2 tyg zgodnie z umowa. Miłe zaskoczenie, wiec będzie się działo. 

Teraz kolej  na mnie muszę przesunąć rurę od Vroom-a bo będzie przed w pierwszej szafce pod oknem, potem właśnie szafka pod zlew i w samym rogu przy ściance zmywarka. Czas na hydraulika

autor: budowajablonkig2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Nudy nudy, nic się nie działo ale czas wkońcu wrócić na budowe.

Dziś hydraulik wkroczył do akcji i przerabiamy kanalizacje pod chudziakiem w związku z kilkoma zamianami, które poczyniliśmy.

W kuchni przesuwamy zlew na krótsza ściankę a w rogu będzie zmywarka z prawej strony. Niestety daleko do odpływu bo jest w spiżarni wiec trzeba ciąć chudziaka i kuć bo zbyt długi odcinek do nowego miejsca w którym będzie zlew (budynek jest wydłużony).

W dolnej łazience zmiana koncepcji, pod schodami będzie kibelek, na prawo od okna umywalka a po prawej od wejścia kabina prysznicowa. Bezposrednio nad kabiną jest kratka wentylacyjna wychodząca z komina od kotłowni. Po dłuższym zastanowieniu jest to najlepsze miejsce dla kabiny nie będzie się zbierać wilgoć na skosie pod schodami. 

Jutro ciąg dalszy z pionami itd. A już za dwa tygodnie wkracza elektryk, który będzie kładł kilometry kabli. Trochę spędziłem czasu co i jak w końcu udało mi się to wszystko rozpisać i poukładać w całość.

Elektryka będzie pełen wypas ze wszelkim możliwym sterowaniem (będzie pół-inteligentna Jabłonka :) z wykorzystaniem systemu alarmowego Satel + monitoring itd) Komentarze (6)
autor:naszejablonki6  dodano: 12 miesięcy temu
U nas zmiana w łazienkach polega na tym, że na dole będzie wanna a na górze duży prysznic. Super, że u Was kolejny etap. p.s. napisałam priva będę wdzięczna za odpowiedź:)
autor:danuta.dariusz  dodano: 12 miesięcy temu
Trochę szkoda że nie przemyśleliście sobie tego przed budową bo teraz trochę dużo nieprzyjemnej pracy, no ale lepiej to zrobić teraz niż mieć źle rozplanowane przyłącza
Odpowiedź do danuta.dariusz
autor:budowajablonkig2  dodano: 12 miesięcy temu
Jak będę budował kiedyś drugi dom to napewno inaczej podejdę do tematu ;) każdy jest mądrzejszy po pierwszej budowie. Nawet czytając blogi, nie zawsze uda się za wczasu zareagować w danej kwestii. Jak to mówią pierwszy dom buduje się dla ;) przy kolejnym można już bardziej na spokojnie podejść do tematu.
Odpowiedź do budowajablonkig2
autor:danuta.dariusz  dodano: 12 miesięcy temu
Dokładnie, mówią że trzeci to dla siebie
autor:jablonki5  dodano: 12 miesięcy temu
No to czas instalacji nadszedł :)
My tak samo "przemeblowaliśmy" dolną łazienkę aby po prawej stronie wstawić kabinę prysznicową, jeszcze zastanawiamy się nad WC czy dać pod oknem czy pod schodami
Odpowiedź do jablonki5
autor:budowajablonkig2  dodano: 12 miesięcy temu
My daliśmy przy oknie umywalkę m.in okno daje sporo światła a kibelka nie ma co doświetlać :)
Tagi (1)